..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Nu mai intelg nimik..

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Devils
Vizitator




Nu mai intelg nimik.. Empty
MesajSubiect: Nu mai intelg nimik..   Nu mai intelg nimik.. Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 8:30 pm

Nu mai inteleg nimik..pe data de 24 Iunie am putut juca pana pe la orele 01:00...si pe data de 25 iunie nu am mai putut intra...initial am crezut ca, este de la mine prob...ok...am "Download HyonMu"..dar stupoare...nu merge..incerc sa aflu ce sa intamplat...sau un mik ajutor de la cei ce detin acest serv de Mu...ori sa inteleg ca am lu'at Ban..dar totusi nu a's avea dc...fiinca am citit cu atentie regulamentul..si mai fac aici o paranteza...nu este primul joc de acest gen...si niki acolo nu am avut prob de astfel de gen..si din contra au fost stabile si din punct serv-conex...dar aici nu prea vad acela'si lucru imi pare rau ca spun asta...cand merge cand nu..un fel de portie...sper sa nu deranjez cu aceste cuv..sau mai rau inteles gresit...

Cu Resp Devils
Sus In jos
@ntonyo




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2008

Nu mai intelg nimik.. Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai intelg nimik..   Nu mai intelg nimik.. Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 8:33 pm

Prima dara cand am intrat mia lasat o impresie ff buna acest server, din pacate vad ca incepe sa se duca de rapa ca toate celelalte, si nu ai nici un ban sau altceva pus is simplu e picat serverul !!!
Sus In jos
Mafia

Mafia


Mesaje : 15
Data de înscriere : 07/06/2008

Nu mai intelg nimik.. Empty
MesajSubiect: sallllllllllllllllllllllllll   Nu mai intelg nimik.. Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 8:58 pm

In primu rand trebui sa fi un admin mereu on , at vazut cand cereti adnim si nu e ce rau e , in al doilea rand trebuie scosi admini care nu sunt on pe admin ca multi sunt pe alte caractere , si nr 3 sa fie mai multi admin ca nu numar si sa fie on
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nu mai intelg nimik.. Empty
MesajSubiect: Re: Nu mai intelg nimik..   Nu mai intelg nimik.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Nu mai intelg nimik..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Nu pot sa pun nimik pe mn :(((

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Probleme In JoK !-
Mergi direct la: