..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 PLz ajutatima

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
vlad22




Mesaje : 7
Data de înscriere : 21/06/2008

PLz ajutatima Empty
MesajSubiect: PLz ajutatima   PLz ajutatima Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 8:09 am

Luc1o plz man zi-mi si mie cum sa intru pe srv??ca Imi zice ca tre sa dau update la lucnher plzz raspunde-mi act mai rpd NeutralNeutral plz man Sad
Sus In jos
Kalibru
Vizitator




PLz ajutatima Empty
MesajSubiect: Re: PLz ajutatima   PLz ajutatima Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 6:41 pm

tre sa dowbloadezi clientul inca o data ca sa schimbat versiunea ... sper ca nu am raspuns prea tarziu ... si sper sa nu se mai schimbe iara dupa 2 saptamani Very Happy
Sus In jos
@ntonyo




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2008

PLz ajutatima Empty
MesajSubiect: Re: PLz ajutatima   PLz ajutatima Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 6:46 pm

Mama e cazut serveru de dimineata ? Ca de la 4 decand am vrut eu sa intru e DeAd si nu vad sa isi revina !!! Sper ca nu schimba iar luci versiunea ca o sa piarda din playeri. Cred ca putem sa ne ducem linistiti la Basketball sau la Sleep si sa revenim maine Laughing !!!
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

PLz ajutatima Empty
MesajSubiect: Re: PLz ajutatima   PLz ajutatima Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 7:21 pm

Jucatori or sa se piarda multi...din cauza ca nu se decid adminii la ce sa ramana. Dar bine-nteles, ca intotdeauna vor veni jucatori noi. De partea serverului n-o sa fie o pierdere asa mare..doar de partea noastra ca muncim ca prostii doar ca s-o luam de la capat din nou.

Serverul a mers azi cateva ore, si a picat fara nici un avertisment. Timp de cateva minute scria in loc de pagina principala ca se lucreaza la 1.02N+3D.
Sus In jos
Continut sponsorizat





PLz ajutatima Empty
MesajSubiect: Re: PLz ajutatima   PLz ajutatima Icon_minitime

Sus In jos
 
PLz ajutatima
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Probleme In JoK !-
Mergi direct la: