..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 quest la 3 -lea nu pot sa il fac

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
mircea

mircea


Mesaje : 7
Data de înscriere : 16/06/2008

quest la 3 -lea nu pot sa il fac Empty
MesajSubiect: quest la 3 -lea nu pot sa il fac   quest la 3 -lea nu pot sa il fac Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 6:56 pm

Unde gasesc celelate din quest?
-Horn of Hell Maine
-Feather of Phoenix of Darkness
Va rog sa imi dati un raspuns.
Sus In jos
mircea

mircea


Mesaje : 7
Data de înscriere : 16/06/2008

quest la 3 -lea nu pot sa il fac Empty
MesajSubiect: quest la 3 -lea nu pot sa il fac   quest la 3 -lea nu pot sa il fac Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 8:20 pm

Va rog dati si mie un raspuns daca se poate mai repede.
Sageti de elf unde gasesc?
Sus In jos
@ntonyo




Mesaje : 14
Data de înscriere : 17/06/2008

quest la 3 -lea nu pot sa il fac Empty
MesajSubiect: Re: quest la 3 -lea nu pot sa il fac   quest la 3 -lea nu pot sa il fac Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 9:21 pm

Din cate stiu, sageti nu sunt, acele iteme nustiu daca pica pe undeva, am obs. ca mai sunt unele lucruri care nu cad si nu sunt nici in shop, pacat. Aici ma refer la ring of honor si magic stone sau cum se chema ca am uitat Razz si acele seturi noi care le-am vazut pentru prima data pacat ca nu pica toate si nu se gasesc exc. ca era super betial, ma refer la dragon, ionon ( restu am uitat cum se cheama), sper ca o sa apara cat de curand si exc, toate set-urile !!! What a Face
Sus In jos
Un10n




Mesaje : 7
Data de înscriere : 14/06/2008

quest la 3 -lea nu pot sa il fac Empty
MesajSubiect: Re: quest la 3 -lea nu pot sa il fac   quest la 3 -lea nu pot sa il fac Icon_minitimeMar Iun 24, 2008 9:32 am

ring of nohor si dark stone pica din monstrii k mi-au picat mie...iar itemele de la quest lvl 3... hell maine pica din monstru hell maine care se gasescte in tarkan 2. Mai sunt unele in cryolf...si unele in aida2 (oricum s-a schimbat vers Smile) )
Sus In jos
Continut sponsorizat





quest la 3 -lea nu pot sa il fac Empty
MesajSubiect: Re: quest la 3 -lea nu pot sa il fac   quest la 3 -lea nu pot sa il fac Icon_minitime

Sus In jos
 
quest la 3 -lea nu pot sa il fac
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Probleme In JoK !-
Mergi direct la: