..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Heya! ^^ nice to meet ya'

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
HellNymph

HellNymph


Mesaje : 13
Data de înscriere : 18/06/2008

Heya! ^^ nice to meet ya' Empty
MesajSubiect: Heya! ^^ nice to meet ya'   Heya! ^^ nice to meet ya' Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 10:41 pm

Hey! I'm new here.. so.. my name's Ioana [hate it]. Am 13 ani. Inca nu am apucat sa ma joc Hyon Mu, am vazut doar la niste prieteni si mi'am recapatat si eu cheful de mu in acest fel ^^. Dar, deocamdata, nu ma pot inregistra pe joc. So, whatever, voi astepta.

Smile
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

Heya! ^^ nice to meet ya' Empty
MesajSubiect: Re: Heya! ^^ nice to meet ya'   Heya! ^^ nice to meet ya' Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 8:57 am

wazzzzappp welcome to da hood

u entered angel albino
u'll end up demon Twisted Evil
Sus In jos
HellNymph

HellNymph


Mesaje : 13
Data de înscriere : 18/06/2008

Heya! ^^ nice to meet ya' Empty
MesajSubiect: Re: Heya! ^^ nice to meet ya'   Heya! ^^ nice to meet ya' Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 9:24 am

i was never a angel ^^
but i like it Twisted Evil
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

Heya! ^^ nice to meet ya' Empty
MesajSubiect: Re: Heya! ^^ nice to meet ya'   Heya! ^^ nice to meet ya' Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 10:45 am

carefull what u wish 4 cuz u might just get it Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


are we singing God Allelujah Evil or Very Mad

were singing Hard Rock Hallelujah
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya! ^^ nice to meet ya' Empty
MesajSubiect: Re: Heya! ^^ nice to meet ya'   Heya! ^^ nice to meet ya' Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya! ^^ nice to meet ya'
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Nou Veniti !-
Mergi direct la: