..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Problema mareee

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
snK
Vizitator




Problema mareee Empty
MesajSubiect: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 12:44 am

domnule luc10,este o problema la BK cu twisting slash..Neutral daca dai rr ,eu sunt mic..Neutral tre sa astept pana la lvl 80 ca sa il pot folosii ,repara acest bug sau ce este..
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 7:11 am

Nu este bug, asa e setat jocul in Season 2 de Webzen (firma producatoare).

Ce bine ca citesti forumul...chiar imi faceam griji ca n-o faci Mad

https://hyon.all-up.com/discutii-libere-f8/twisting-slash-la-blade-knight-t126.htm

https://hyon.all-up.com/probleme-in-jok-f2/twisting-de-la-lvl-1-plsssss-t99.htm
Sus In jos
snK
Vizitator




Problema mareee Empty
MesajSubiect: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 5:05 pm

ba coaie ,lasate de MU ca am vazut o gramada de srv 1.0N Season2 la care ts se folosea de la lvl 1
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 5:16 pm

Copilas, ai crescut pe creasta de munte numai cu oi in preajma?(adica te-am facut cioban mai indirect) Ai facut cumva armata cu mine, sa-ti permiti sa te tragi de sireturi cu mine?

Vorbeste frumos ca altfel te spal cu sapun si cu peria de sticle pe limba!
Sus In jos
snK
Vizitator




Problema mareee Empty
MesajSubiect: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 5:29 pm

nno coaie ca te crezi mare pizda?,ai 9 ani si te dai mare hacker pe net dute coaie la pascut
Sus In jos
sNk
Vizitator




Problema mareee Empty
MesajSubiect: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 5:31 pm

coaie am intalnit 1000 ca tine copilule,te dai mare pe net si in realitate se kk mata pe tine ,ink mai ai obsesia cand iti futea tactu 2-3 palme?si le savarsesti pe net?
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 5:44 pm

Mai copile, vorbeste frumos ca nu esti pe camp cu oile! Tu te uiti in oglinda cand scrii "urarile de bine"...
Sus In jos
snK
Vizitator




Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 6:07 pm

ba coi,tu nu crezi ca iti iei forumu-n cap? ce faci dai copy paste de pe alt forum si te dai mare la exprimaj? esti ratat (mai pe indirect sUGI PULA)
Sus In jos
lexutzu




Mesaje : 28
Data de înscriere : 14/06/2008

Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeMier Iun 18, 2008 7:22 pm

Mwhahahaha

What a Face What a Face What a Face
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 9:08 am

snK ... aj recomanda un ban p IP pt forumuri sa nu mai cerseask atentia Suspect
Sus In jos
membru o
Vizitator




Problema mareee Empty
MesajSubiect: asdasd   Problema mareee Icon_minitimeDum Iun 22, 2008 5:09 pm

eu nu sunt are dreptate cu faza ca este setat ca abea de la lvl 80 sa poti folosi skilul pe o gramada de srv e la fel Wink
Sus In jos
Continut sponsorizat





Problema mareee Empty
MesajSubiect: Re: Problema mareee   Problema mareee Icon_minitime

Sus In jos
 
Problema mareee
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o problema
» problema mare X(X(
» 1.o problema la fixstats
» problema ca cealalalta
» am o problema cu valutu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Probleme In JoK !-
Mergi direct la: