..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
petryca




Mesaje : 26
Data de înscriere : 29/05/2008

As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Empty
MesajSubiect: As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema   As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 12:26 pm

Este un bug la vitality am 2000 de puncte si cand vreau sa mai bag puncte pe site imi zice ca depasesc max
Deci va rog rezolvati problema
Contul :mafia
Characterul:gabryelBK
MS
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Empty
MesajSubiect: Re: As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema   As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:39 pm

Iti zice asa din cauza ca site-ul e setat sa nu depasesti 32000 la nici un stat. Daca ai peste la ceva, nu mai poti sa bagi nici un punct de pe site la caracterul ala. Iti recomand sa folosesti comenzile din joc (/addstr /addagi /addvit /addene /addcom - vezi ca nu merge sa bagi mai mult de 5000 o data). Bafta.
Sus In jos
gabryelB
Vizitator




As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Empty
MesajSubiect: Re: As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema   As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 3:45 pm

ms frate :d
Sus In jos
pirtaul
Vizitator




As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Empty
MesajSubiect: Ajutama   As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 6:19 pm

Te rog ajutama cu punctele la agiliti ca leam dat peste cap si daca poti sa ma ajuti cu caracterul meu ClaudiuDk
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Empty
MesajSubiect: Re: As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema   As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 9:10 am

eunusunt a scris:
vezi ca nu merge sa bagi mai mult de 5000 o data.
da??? la mine a mers sa bag 7-8 k

Neutral
Sus In jos
Continut sponsorizat





As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Empty
MesajSubiect: Re: As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema   As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema Icon_minitime

Sus In jos
 
As dori si eu daca se poate sa se rezolve o problema
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» am o problema
» o mica problema
» Problema mareee
» Problema Mare !
» am o problema mare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Probleme In JoK !-
Mergi direct la: