..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ma io mam saturat.....cred si alti playeri

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
petryca




Mesaje : 26
Data de înscriere : 29/05/2008

Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Ma io mam saturat.....cred si alti playeri   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 6:49 pm

Pune o regula in privinta cu kill la gm shop
Is fraierii astia de sm care stau cu mana pe ei si omoara boots de astia mai mici
Face-ti o regula cu privire la asta
Io cel putin mam saturat sa fiu omorat cu char mai mic
Va multumesc!!!
Sus In jos
cR1z3T

cR1z3T


Mesaje : 59
Data de înscriere : 09/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Romania

Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Re: Ma io mam saturat.....cred si alti playeri   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 8:17 pm

Mda , chiar dak am bk aproape full , cand ma duc la gm shop sa iau bok/chaos , se baga ratatii de sm cu mana shield'u lor .... Astept gameserver editor...
Sus In jos
http://www.cs-manager.com
@ntonyo&
Vizitator




Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Re: Ma io mam saturat.....cred si alti playeri   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 7:16 am

Da, ar fi cazul sa micsorati rezistenta aia la Ms, ca acum toti isi fac Sm il cresc putin dau cu ms pe ei si cred ca sunt buricu pamantului... dar daca il prinzi fara nu mai stie pe unde sa fuga !!! Si dupa ce ca sunt DAHHHHHH ca fara ms sunt niste looozeri mai omoara si playeri cu lvl mic, ca sa se dea smecheri !!!
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Re: Ma io mam saturat.....cred si alti playeri   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeMar Iun 17, 2008 9:39 am

off doamne ....
fratilor... 2 gameserver editor am incercat aman2 dau eroare.. nush ce sa fac
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Re: Ma io mam saturat.....cred si alti playeri   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 9:19 am

@ntonyo& a scris:
Da, ar fi cazul sa micsorati rezistenta aia la Ms, ca acum toti isi fac Sm il cresc putin dau cu ms pe ei si cred ca sunt buricu pamantului... dar daca il prinzi fara nu mai stie pe unde sa fuga !!! Si dupa ce ca sunt DAHHHHHH ca fara ms sunt niste looozeri mai omoara si playeri cu lvl mic, ca sa se dea smecheri !!!

nu cred k sa micsorati mana shieldul SMului ar rezolva problema

GET REAL!

daca unui SM ii scoti mana shield atunci BKul e mult prea puternik...jiaja BKul e cel mai tare char...lasati SMul aja cum este

ji ink ceva itzi zik io k un BK sunt mult mai jepatzi dkt cei kre joak cu SM
Sus In jos
Ares




Mesaje : 102
Data de înscriere : 26/04/2008

Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: .......................   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 12:51 pm

ma minunez ...=))) sa lase ms la sm 100%...=)))lol!
pai o sa fie pe srv numai sm...
e foarte enervant can un sm are ms si te atca lol! lol!
Sus In jos
lord_mik
Vizitator




Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Mana shield   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitimeSam Iun 21, 2008 9:09 pm

Mana shield este la Gm shop daca esti nu va-ti gandit sa o scoateti sa o caute daca o vor puneti si voi pe o harta mai grea asha shi lasa-ti sa caute cine o sa aiba sa aiba cine nu GHINION Inca ceva am mai jucat pe season3 si la MG dispar spelurile asha este si aici?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Empty
MesajSubiect: Re: Ma io mam saturat.....cred si alti playeri   Ma  io mam saturat.....cred si alti playeri Icon_minitime

Sus In jos
 
Ma io mam saturat.....cred si alti playeri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» eu mam saturat
» dc nu pot sa intru in joc cand nui nimeni?alti cum intra??????
» imi plashe sv tau io incerc sa mai duc noi playeri:>:>
» Reguli Pentru Playeri !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Probleme In JoK !-
Mergi direct la: