..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 :| e o neintelegere .. intr-un fel !

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

:| e o neintelegere .. intr-un fel ! Empty
MesajSubiect: :| e o neintelegere .. intr-un fel !   :| e o neintelegere .. intr-un fel ! Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 2:42 pm

ma omora zazybk .... eream cu ROCK-STAR ... ma tot omora cum ajungeam la gm shop asta sa intamplat de 4-5 ori .... io am inceput sa ma injur cu zazy .... cand am luat ban ma miram cum a postat zazy ca injura si el Question Question Question si cand ma uit mai bn vad niste noobi care credeau ca io si cu zazy i injuram p ei confused confused asa e am gresit nu aveam voie sa injura eream nervos rau.... da nu iam injurat pe ei niki io niki zazybk asta e pirima chestie si a doua nu au facut print la toata discutia in care se vedea clar ca io ma certam cu zazy ca ma tot facea pk p mn !!!!! Arrow
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

:| e o neintelegere .. intr-un fel ! Empty
MesajSubiect: Re: :| e o neintelegere .. intr-un fel !   :| e o neintelegere .. intr-un fel ! Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 5:50 pm

k..Neutral
YOur Character HaVe BeeN Succesufly UnBanneD
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
 
:| e o neintelegere .. intr-un fel !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Cereri de UnBan !-
Mergi direct la: