..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 BAN LU ANGEL !

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Storm
Vizitator




BAN LU ANGEL ! Empty
MesajSubiect: BAN LU ANGEL !   BAN LU ANGEL ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 7:09 pm

Din cate stiu eu...si din cate am auzit...in war nu este voie cu ManaShield...mai ales daca esti BK si primesti ManaShield de la un Sm din guilde de la tine


Bk era angell - guild master si a primit manashield de la DarkShadow !


Daca nu e voie va rog sa il penalizati.....


Am si poze...dar din pacate nu stiu sa le pun pe forum...dacaa ma ajuta cineva....
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

BAN LU ANGEL ! Empty
MesajSubiect: Re: BAN LU ANGEL !   BAN LU ANGEL ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 7:25 pm

imi pare rau Storm dar se pare ca "din cate sti tu " nu exista reguli impotriva spellului Mana Shield in timpul unui war
defapt u ai fi putut lua ban pt k ai iesit din war..din pacate nu am pozele necesare



oricum il reportez pe Storm pentru amenintare
BAN LU ANGEL ! Screen061420070001gh5.th
BAN LU ANGEL ! Screen061420070000rs6.th

acum probabil ca tu vei lua ban Twisted Evil


apropo toate ScrenShoturile facute de playeri vor fi uploadate p siteul www.imageshack.us
Sus In jos
Storm
Vizitator




BAN LU ANGEL ! Empty
MesajSubiect: Re: BAN LU ANGEL !   BAN LU ANGEL ! Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 9:10 am

in primu rand nu te-am amenintat....ti-am zis ca iti fac report atat....
si in al 2lea rand toti playerii stiu ca nu ai voie cu MS in war...numa tu....parca ai cazut din luna....era imposibil sa nu stii....de o gramada de ori au vorbit astia pe POST...asa ca....SHHHHH
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

BAN LU ANGEL ! Empty
MesajSubiect: Re: BAN LU ANGEL !   BAN LU ANGEL ! Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 5:46 pm

ma.. na fost nevoie de regula aia.. credeam ca e imposibil sa nu o stie cineva.. si uite ca se intampla.. daca era MS vreo 40-50 % .. aveati voie cu ms la war.. dar asa...
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

BAN LU ANGEL ! Empty
MesajSubiect: Re: BAN LU ANGEL !   BAN LU ANGEL ! Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 2:31 pm

Admin a scris:
ma.. na fost nevoie de regula aia.. credeam ca e imposibil sa nu o stie cineva.. si uite ca se intampla.. daca era MS vreo 40-50 % .. aveati voie cu ms la war.. dar asa...

poi frate daca nu e regula scrisa d une voiai u sa stim d ea ...knd ma postat storm aveam 6 rr am citit regulile ji nu era dik despre mana shield in war.......aici e vina ta luci
app...nui dai ban lu ala pt amenintare ??

Storm a scris:
in primu rand nu te-am amenintat....ti-am zis ca iti fac report atat....

aaaa Dude....nu stau sa editez SSuri dar daca ai citi conversatiile noastre ai vedea k defapt ai amenintat cu ban

Storm a scris:
si in al 2lea rand toti playerii stiu ca nu ai voie cu MS in war...numa tu....parca ai cazut din luna....era imposibil sa nu stii....de o gramada de ori au vorbit astia pe POST...asa ca....SHHHHH

pot sa fac pariu k nu stiu toti playerii k nai voie cu mana shield in war....daca unul kre abia jia fakut SM iti dai seama k navea d unde sa stie nu ???

aaaa stai uitasem k vb cu pujti d 12 ani Neutral okay storm u ai dreptate Smile




PS e voie cu MS in war din moment c nui o regula kre interzice Smile

1.Nu Faceti Reclama Altor Server , forumuri , jocuri online .. etc !
2.Nu Folositi Hack-uri !
3.Nu injurati pe Server !
4.Nu amenintati playerii pe server cu ban .. etc !
5.KS e Allowed peste ToT !
6.Nu aruncati Bok-uRi in Orashe !
... Si votati serverul la fiecare 12H ! Multumim !

Sursa : https://hyon.all-up.com/reguli-f11/reguli-pentru-playeri-t2.htm
Sus In jos
Continut sponsorizat





BAN LU ANGEL ! Empty
MesajSubiect: Re: BAN LU ANGEL !   BAN LU ANGEL ! Icon_minitime

Sus In jos
 
BAN LU ANGEL !
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Cereri de BaN !-
Mergi direct la: