..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
angel3
Vizitator




FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 4:23 pm

Mio furat Kript 2 aniciente din aida si amu isi bate joc de mine ca nu are nici un rr si nu l-o luat si amu nu vrea sa mil dea dai ban sau zi sa mi le deie Sad Mad No te rog LuC1o pls mane pls si id-u meu Angelboy14a pls:((Sad
Sus In jos
cR1z3T

cR1z3T


Mesaje : 59
Data de înscriere : 09/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Romania

FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 5:55 pm

Asta nu e motiv pentru ban Neutral
Dak e mai smecher , si le'a luat , bv lui ...
Dak se da mare , bv lui... ca a putut sa te pacaleasca si sa le ia Smile
Sus In jos
http://www.cs-manager.com
Mafia

Mafia


Mesaje : 15
Data de înscriere : 07/06/2008

FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re allllll   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 8:13 pm

Crizet am o intrebare daca tia lua tcine ceva rara sau ce iti trebuie sa iti face in ciuda tu ce ai face lai lauda sau mai mult iai da si zen ca chestia asta nu , e frumos sa iei ce nu iti apartine deci ma bucur da te pate ajuta adminu angel
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 9:20 pm

Mafia a scris:
Crizet am o intrebare daca tia lua tcine ceva rara sau ce iti trebuie sa iti face in ciuda tu ce ai face lai lauda sau mai mult iai da si zen ca chestia asta nu , e frumos sa iei ce nu iti apartine deci ma bucur da te pate ajuta adminu angel

aaa wha wha hwa WHAT ??? .... editeazati mesajul te rog

iar angel3 5.KS e Allowed peste ToT !

deci nu poti pretinde k ti lea furat prin KS iar daca i leai dat tu ...atunci nu prea ai ce face
Sus In jos
cR1z3T

cR1z3T


Mesaje : 59
Data de înscriere : 09/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Romania

FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 10:04 pm

Dupa ce cade un item , exista o gramada de timp in care nimeni in afara de tine il poate lua Neutral Dak ejti ciunt si il lesi acolo sa til ia altii , prob ta Neutral
Sus In jos
http://www.cs-manager.com
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 5:47 pm

nu e problema mea .. tea fraierit.. a fost mai smeker ca tn.. bvaafta
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
Continut sponsorizat





FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
FURT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::HyonMu Server:::.-] :: Cereri de BaN !-
Mergi direct la: