..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Twisting slash la Blade Knight

In jos 
+3
Ares
RegoR
AlinutzaBK
7 participan?i
AutorMesaj
AlinutzaBK




Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/06/2008

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 3:38 pm

Twisting Slash la bk ar trebui sa fie folosit de la lvl 1 nu de la lvl 80 .. BK sunt in dezavantaj din cauza asta ..



Daca ar fi un concurs pe server de genul cine da primul xyz rr BK ar fi in dezavantaj deoarece nu poate face asa de repede ca celalalte clase !!





Multumesc anticipat ! <Alinutza> lol!
Sus In jos
RegoR

RegoR


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2008

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Re: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 4:01 pm

oo Da ... sper k adminul sa vada si aceasta problema Very Happy ... blade knight sunt in dezavantaj categoric deoarece majoritatea playerilor sunt bk si in lorencia sunt 3-4 spoturi... si e cam batalie pe spoturi.. sper sa ma intelegi admin..pe mine si pe playeri Very Happy ... sper sa se rezolve problema curand ...



Multumesc anticipat ! Very Happy



by Luci lol!
Sus In jos
Ares




Mesaje : 102
Data de înscriere : 26/04/2008

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: ..................   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 4:25 pm

cand luci va gasi game editor aceasta problema va fi rezolvata


Ultima editare efectuata de catre Ares in Joi Iun 19, 2008 12:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Re: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 12:50 am

Eu stiu ca asa e pe season 2..si personal cred ca e facut bine asa, chiar daca eu joc mult cu BK...e mai corect asa, ca BK-ul si asa este puternic, daca ar creste repede ar fi chiar dezechilibrat.
Sus In jos
cR1z3T

cR1z3T


Mesaje : 59
Data de înscriere : 09/06/2008
Varsta : 30
Localizare : Romania

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Re: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 8:37 am

Faza e ca in lorencia , mai dispar monstrii de pe spot , si nu mai poti da cu skill de la arma sau cu "bucata" in ei , asta e dezavantaj total Neutral , e un bug din cauza lagului...
Sus In jos
http://www.cs-manager.com
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Re: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 8:53 am

Ares a scris:
cand luci va gasi game masterul aceasta problema va fi rezolvata

game masterul ???
dude...am ji io ceva intrebari :
1. luci e owner sau admin ?
2.are game editor?
3.cine tine serverul Mad
Sus In jos
Anti

Anti


Mesaje : 91
Data de înscriere : 12/04/2008

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: 111111111111111111111111111111   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeJoi Iun 19, 2008 10:16 pm

vreti voi sa fie de la 1 de la inceput dar voi nu intelegeti ca ala nu are licoare daia mova si degeaba mai o pune la 1
Sus In jos
RegoR

RegoR


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2008

Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Re: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 6:53 pm

ce licoare ma baiete ? Smile) ... lasa ma k e bine si de la lvl 80 .. pana la urma tot akolo ajungem nu ? Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Twisting slash la Blade Knight Empty
MesajSubiect: Re: Twisting slash la Blade Knight   Twisting slash la Blade Knight Icon_minitime

Sus In jos
 
Twisting slash la Blade Knight
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» twisting de la lvl 1 plsssss

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::DivertismenT:::.-] :: Discutii Libere-
Mergi direct la: