..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sugestii pentru server !

In jos 
+2
RegoR
AlinutzaBK
6 participan?i
AutorMesaj
AlinutzaBK




Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/06/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 3:33 pm

Sugestia mea ar fi sa se faca spoturi mai multe si mai bune in arena .. deoarece serverul va deveni mult mai populat decat este acum si playerii nu o sa mai aibe loc unde sa creasca deoarece spoturile respective sunt facute pt caractere de peste 3-4 rr ! mai ales k sunt putine iar in arena sunt spoturi .. dar au 4-5 monstrii !



Rugam adminul principal sa citeasca ! Si daca se poate sa ia masuri !



Multumesc anticipat ! <Alinutza> lol!
Sus In jos
RegoR

RegoR


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 3:57 pm

mdea sunt cu totul de acord cu asta... categoric o sa aveti de castigat pe urma acestor schimbari.. rog adminu si restu playerilor sa ne sustina ... multumesc anticipat Very Happy


by Luci lol!
Sus In jos
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 3:58 pm

Sunt de acord cu aceste sugestii rog adminu sa aplice aceste sugestii!!!
lol! Razz
Sus In jos
Armagedon

Armagedon


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/06/2008
Varsta : 30
Localizare : C:\Games\HyonMu.....

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: CAM ASA II   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 10:47 pm

Deja am intalnit si eu 2 playeri care nu au mai jucat ca nu au avut locuri la spoturi din cauza ca erau ocupate, seja srv tau Luci ii supra aglomerat pentru potentialul srv-ului din pacate. Wink SI macar daca tot nu ne dai admin spunele adminilor prezenti sa intre mai des Exclamation
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 12:04 am

spoturi vor fi adaugate maine seara.. deocamdata se lucreaza foarte mult.. la buguri;)
thx alinutza si restu..
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
lexutzu




Mesaje : 28
Data de înscriere : 14/06/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 2:15 pm

mda... ar mai fi o chestie ... un regulament strict fata de injuraturi si amenintari ...


cat despre spoturi ... is bune si astea Smile daca stau sa ma gandesc luati de ex linku

unde sa mai bage spoturi ? in tarkan ?


este 999999x lume dai rr in 3-4 min max

se elibereaza spotu
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 2:37 pm

Spot-urile vor fi actualizate in seara asta , bugurile lucreaza GabonZ la ele....(Adica eu GabonZ here) Smile
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
lexutzu




Mesaje : 28
Data de înscriere : 14/06/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 4:07 pm

ce aredak intri shi u pe contu ala Smile

doar are nick-ul admin (administrator)


se intelege ca se lucreaza la sv
Sus In jos
Armagedon

Armagedon


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/06/2008
Varsta : 30
Localizare : C:\Games\HyonMu.....

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: aha   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 7:48 pm

Da se lucreaza la tot ii santier pe aici si pe srv Asa se spune Exclamation Very Happy
Sus In jos
AlinutzaBK




Mesaje : 5
Data de înscriere : 13/06/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 10:31 am

Vad k tot nu s`a rez cu spoturile serverului .. Neutral
Sus In jos
Armagedon

Armagedon


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/06/2008
Varsta : 30
Localizare : C:\Games\HyonMu.....

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Taci !!!!   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 4:35 pm

Taci Smile ca acuma a pus spoturi affraid , acuma sa ne gandim la alte probleme ca asta ii rezolvata tongue
Sus In jos
RegoR

RegoR


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2008

Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 6:56 pm

as sti eu o alta problema.. adminu nu sta prea mult on .. macar un admin... ma rog era frumos k un admin sa fie on 2-3 ore pe zi si sa faca eventuri ceva Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sugestii pentru server ! Empty
MesajSubiect: Re: Sugestii pentru server !   Sugestii pentru server ! Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestii pentru server !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Forum - sugestii
» Reguli Pentru Admini !
» Reguli Pentru Playeri !
» Server offline?:(
» LuC1o - Owner Server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::DivertismenT:::.-] :: Discutii Libere-
Mergi direct la: