..:::HyonMu:::...
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
..:::HyonMu:::...

Bun VeniT Pe ForumuL Serverului HyonMu
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 o mica parere

In jos 
+5
Sinai
Mafia
Admin
Armagedon
Dragos
9 participan?i

Vreau sa primesc admin pe sv:D votatima :D:P
1.Da
o mica parere Vote_lcap24%o mica parere Vote_rcap
 24% [ 5 ]
2.Nu
o mica parere Vote_lcap76%o mica parere Vote_rcap
 76% [ 16 ]
Total voturi : 21
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 12:32 pm

lol:D
Sus In jos
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 12:35 pm

pe bune as vrea sa primesc admin:D daca vreti sa primesc votatima
Multumesc!!!
Sus In jos
Armagedon

Armagedon


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/06/2008
Varsta : 30
Localizare : C:\Games\HyonMu.....

o mica parere Empty
MesajSubiect: Ma votez pe mine   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 12:36 pm

Ma votez pe mine da iti dau si eu votu meu sa nu plangi queen
Sus In jos
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 12:38 pm

ms Smile)Razz
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 6:04 pm

degeaba iti faci tu nush ce chestionare.. eu nu aleg dupa astea.. Wink
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 6:06 pm

ok man dar as vrea sa primesc si io admin k io is aproape toata ziua on in continuu!!!!!
Sincer
Sus In jos
Armagedon

Armagedon


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/06/2008
Varsta : 30
Localizare : C:\Games\HyonMu.....

o mica parere Empty
MesajSubiect: Apropo   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 6:51 pm

Da ce criteri trebuie sa indeplinim ca is ineresat de un admin si eu Idea
Sus In jos
Admin
Admin



Mesaje : 373
Data de înscriere : 12/04/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 12, 2008 10:01 pm

nu se dau deocamdata nu e nevoie Wink
Sus In jos
https://hyon.all-up.com
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 9:07 am

man dar u zici ca nu e nevoie dar care admin e on?hidrag e numai cateodata k jok in continuu tota ziua aproape!!Daca vrei sami dai admin Very Happy te voi ajuta si eu cu ce pot pe sv sa nu injure,....,ect.Ce zici daca imi dai admin zimi la id dragos_fcsteaua Wink
Sus In jos
Armagedon

Armagedon


Mesaje : 32
Data de înscriere : 10/06/2008
Varsta : 30
Localizare : C:\Games\HyonMu.....

o mica parere Empty
MesajSubiect: Vad ca nu este admin de dat !   o mica parere Icon_minitimeVin Iun 13, 2008 9:16 pm

Vad ca nu este admin de dat Exclamation Sad Asta e Dragos mai bine nu insistam ca dupaia poate primim si ban Laughing
Sus In jos
Dragos




Mesaje : 38
Data de înscriere : 29/05/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 8:57 am

ok Very Happy
Sus In jos
Mafia

Mafia


Mesaje : 15
Data de înscriere : 07/06/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re allllll   o mica parere Icon_minitimeSam Iun 14, 2008 8:23 pm

In primu rand toti admini trebuie sa fie mereu on !!! da aici zincer nici 1 admin nu e on pacat ar trebui scosi admini si pus altii
,din jucatori care sunt mai mereu on sau care sunt care au net acasa pe pariu cu mine ca uni admin nici nu au net acasa si se duc la sala ptr 3 sau 2 ore propun sa fie vizionat toti pleyeri si sa fie ales unu indiferent de pozitia lui in top si sa aive experienta in a da ban si de a lua o decizie pe cont propriu si inca ceva sa nu de id la nimeni
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 2:02 am

Mafia a scris:
In primu rand toti admini trebuie sa fie mereu on !!! da aici zincer nici 1 admin nu e on pacat ar trebui scosi admini si pus altii
,din jucatori care sunt mai mereu on sau care sunt care au net acasa pe pariu cu mine ca uni admin nici nu au net acasa si se duc la sala ptr 3 sau 2 ore propun sa fie vizionat toti pleyeri si sa fie ales unu indiferent de pozitia lui in top si sa aive experienta in a da ban si de a lua o decizie pe cont propriu si inca ceva sa nu de id la nimeni

lol...kiar conteaza daca are sau nu net acasa ??
daca ar sta fiecare admin 2-3 ore p zi on e perfect
totuji adminii ji Gmii se aleg dupa alte criterii cunostiinte in mu,cunostiinte de limbi straine(eng fiind obligatorie),posibilitatea lor de a ajuta playerii ji nu in ultimul rand .....sa fi prieten cu ownerul tear putea ajuta sa devi admin ^__^
Sus In jos
eunusunt

eunusunt


Mesaje : 52
Data de înscriere : 30/04/2008
Varsta : 41

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 3:02 am

De fapt cel mai des se practica ultima varianta pe care ai dat-o. Foarte rar chiar se tine cont de cunostinte in materie de joc si limbi straine, etc.
Sus In jos
Sinai




Mesaje : 63
Data de înscriere : 14/06/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeDum Iun 15, 2008 4:30 am

eunusunt a scris:
De fapt cel mai des se practica ultima varianta pe care ai dat-o. Foarte rar chiar se tine cont de cunostinte in materie de joc si limbi straine, etc.

inclin sa cred k ai dreptate
cel putin p serverele romanesti se stie k nu prea se dau functii p merit tongue


EDIT : lol nusunt uitate catzi au votat cu nu =))

lol...kre k doar aja k sa nu cumva sa iasa dragos admin
Sus In jos
Mafia

Mafia


Mesaje : 15
Data de înscriere : 07/06/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: sallllllllllllllllllllllllll   o mica parere Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 9:27 pm

Spunemi si mie cati admini stiu engleza si daca o stiu bine , spunemi daca toti admini stiu sa fac aripi sau ce le ceri nu ma refer doar la servaru asta in general ca am intalnit specimene dastea si mai ales in general nu stiu engleza daia trebuie [pusi si starini care stiu cat de cat romana
Sus In jos
Ares




Mesaje : 102
Data de înscriere : 26/04/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: ..................   o mica parere Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 9:59 pm

eu stiu sa vb engleza , spanilo si franceza
la franca nu stiu prea multe
si despre mu stiu cam tot despre el..
Sus In jos
lexutzu




Mesaje : 28
Data de înscriere : 14/06/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeMier Iun 25, 2008 10:21 pm

SleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleepSleep


la ce sondaj ai facut sigur nu tziash da gm pe orishice sv ash avea ^^
Sus In jos
RegoR

RegoR


Mesaje : 18
Data de înscriere : 13/06/2008

o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitimeJoi Iun 26, 2008 1:13 pm

plm mai nou se alege dupa o singura regula Razz ... de ex... : "oo my friend ia si tu un admin .. " nu se mai tine cont de cunostinte Smile deci... DEGEABA!!! cheers


By RegoR lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





o mica parere Empty
MesajSubiect: Re: o mica parere   o mica parere Icon_minitime

Sus In jos
 
o mica parere
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» o mica parere
» o parere .........
» o mica problema
» o mica probelm....
» O mica incurcatura

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..:::HyonMu:::... :: [-.:::DivertismenT:::.-] :: Discutii Libere-
Mergi direct la: